Sıkça Sorulan Sorular - Makale Çarşısı

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Makale Yazarı Pozisyonu İçin Nasıl Değerlendirileceğim?
Makale Yazarı (MY) başvuru sürecinde, sunulan malzemeler kullanılarak her yazarın becerileri değerlendirir. Her yazarın özgeçmiş ve yazı örnekleri mail yolu ile birlikte dikkate alınır.
Ne Zaman Özgeçmiş Hakkında Geri Döneceksiniz?
Gönderdiğiniz deneme ile ilgili bir cevap için en az 2 gün değerlendirme için beklemelisiniz.
Konu Seçmem Mümkün Olacak Mı?
Müşteriler için hazırlanacak makalelerde konu seçimi mümkün olmamakla birlikte, yazarın konu ne olursa olsun kaliteli içerikler ortaya çıkarması gerekir.
Görevlendirme İle İlgili Editör – Yazar Yayın Sorumlusu İle İletişim Kurmak Mümkün Olacak Mı?
Yazar, editörüne ya da bağlı olduğu ekibim yazar yayın sorumlusuna istediği her zaman her konuda rahatlıkla danışabilir.
Aylık Bazda Yerine Getirmesi Gereken Bir Kota Var Mı?
MY için minimum ya da maksimum bir kota yoktur. Aylık bazda her gün çalışma karşılığında taahhüt edilen maaş ay sonu hesabına iki part şeklinde yatırılacaktır. Kaliteli içeriklerini hiç bozmadan sürdüren, teslimatını zamanında yapan yazarlarımız ile ilgilenen yazar sorumlusu kişi için merkeze maaş artırımı talebinde bulunabilir.
Ne Kadar Para Kazanabiliriz?
Ücretler ile ilgili bilgiler size mail yolu ile ulaştırılacaktır. En az 600 – En fazla 2200+ kazanma şansına sahipsiniz. Ayın en iyi yazarına ise performansına bağlı olarak % 50’ye kadar prim tek part halinde ödenir.
İşten Ayrılırsam Ücret Alabilir miyim?
İlk aydan sonra istediğiniz zaman işten ayrılabilirsiniz. Ücretiniz gelecek ayın 25inde topluca ödenir.
Yeni İş Gönderildiğinde Nasıl Haberim Olur?
Her gün aralıksız sipariş alacaksınız. Ertesi günün siparişi için mailinizi kontrol etmeniz gerekir, e-posta yoluyla bildirilecektir.
Her Projeyi Tamamlamak İçin Ne Kadar Sürem Var?
Her bir proje 24+ saat içinde tamamlanmalıdır. Teslimat zamanı en geç ertesi gün 20.00’dır.
Geç ya da Eksik Sipariş Teslimi İçin Bir Ceza Var Mı?
Yazar, belirli bir sürenin dolmasına rağmen başarısız olursa, Makale Çarşısı gelecekte bu yazar ile çalışmayı durdurma ve bu işi yeniden başkasına atama hakkını saklı tutar. Tarihler, kalite kontrol ve müşteri memnuniyetini sağlamak için kritik öneme sahiptir. Makale Yazar Hizmetleri Anlaşması belirtildiği gibi bazı cezalar, geçerli olabilir.
Makalem Kontrolden % 100 Onaylı Geçmezse Ne Olur?
Makalelerde çıkan sorunlar müşterilere sipariş zamanı için verilen sözün tutulamamasına yol açar. Kalite kontrolünden geçemeyen makalelerin yeniden yazılması gerekir. Bu isteği aldıktan sonra hızlı bir şekilde revizyon sağlanmalıdır. Yazar işi düzenlemeyi rededer, cevap vermez ise işi yeniden başkasına atama hakkı saklı tutulmuştur. İlk iş sipariş kapsamı dışında revizyonlar talep edilip yerine getirilmediğinde iş kaybına yol açarsa tazminat buna göre ayarlanacaktır.
Makaleleri Kim Düzenler?
Tüm makaleler bir iç düzenleme ve redaksiyon sürecinden geçer. Ancak, tüm yazarlar çalışmalarını kendilerine gönderilen taslak kurallarına uyarak yazar.
Bir Sorun Varsa, Kime Başvurmalısınız?
Yardıma ihtiyacınız olduğunda sizin için her zaman burada olduğumuzu bilmenizi isteriz. makalecarsisi@gmail.com ile e-posta gönderebilirsiniz.
Sorular?
Telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaşın ve biz en kısa sürede size dönüş yapalım.