İnsan Kaynakları - Makale Çarşısı

İnsan Kaynakları

Anasayfa » İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları bölümümüzden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Gerekli olan bilgileri girdikten sonra gönder butonuna ulaştığınızda yazar yayın sorumlularımız sizinle mail yolu ile irtibat kuracaktır.
Türkiye’nin ilk resmi yazar firması ile çalışmak ayrıcalıktır. Ödemeleriniz zamanında yapılır ve emeğinizin karşılığını alırsınız.
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Makale Çarşısı İnsan kaynakları bilgi formunda doldurulması zorunlu alanlar bulunur. Doğum yeri, doğum tarihi, ad soyad, cinsiyet, cep telefonu, medeni hal, e-mail adresi gereklidir.
Başvurunun sonuçlanması en az 2 gün sürecektir. Size dönüş yapılacak kayıt olduğunuz mail adresine öz atmanız önemlidir. Sınırsız iş imkanı ile freelance olarak çalışma fırsatı her yaştan birey için geçerlidir. Eğitim aldığı alan ya da eğitim durumu göz önünde bulundurulmaksızın sadece yeteneği baz alan firmamız işe uygunluğunuz için deneme talebinde bulunacaktır.
Bunu ek iş olarak değil normal bir gelir kaynağı olarak görmeniz gerekir. Büyük bir ekibin parçası olmak için kalite, zamanında teslimat ve her konu hakkında yazma yeteneği bulunması yeterlidir.

Siz de aramızda olmak isterseniz, bize katılmak için formu doldurun!

[contact-form-7 id=”10039″ title=”İnsan Kaynakları”]

Formu doldurduktan sonra süreç analizi site mail yolu ile aktarılacaktır.

Öncelikle istenilen taslağa uygun olarak bir deneme makalesi yazılır. Bu makale analiz edilir, okunur, kontrolleri sağlanır ve size başarınız konusunda bilgi verilir. Eksiklikler varsa işe başladığınızda nasıl olması gerektiği anlatılır. Ancak kopya ya da kaliteli bir içerik söz konusu değil ise işe alım gerçekleşmeyecektir.

Farkı Bir Adım

İşe başladıktan sonra zamanında teslimat olmazsa olmaz detaylar arasındadır, anahtar kelime kullanımlarının bilinmesi, alt başlık ve maddeleme kullanımı kaliteyi yansıtan noktalardır. Tüm bunların bilgilendirmesi size gönderilen dosyalarda yer alır. Maaş tablosu da mail yolu ile size ulaştırılır. Makalelerde kopya yapmamayı, teslimatı zamanında yapmayı kabul ettiğinizde deneme makaleniz de kabul edildiğinde iş süreciniz başlamış olur. Bir ay sonunda karşılıklı memnuniyet sağlanmaz ya da yazar işe devam etmek istemez ise ekibimizden ayrılabilir.